Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

JA slide show
 

 

Kvě20

Toníček - Ashlan Wizard Bull

Ashlan Wizard Bull ( Ch. Ultra Black Stig WB x Kentoya WB) - Toníček si žije jako stafík v peřinkách a kde kdo by mu mohl závidět.  I když jestli nepřestane prohánět kočky a slepičky tak asi brzo dostane za ucho. Oni ho ty blbosti brzo přejdou až s ním páníčkové vyrazí na výstavu. To si bude ležení na lavičce užívat a kočky si ani nevšimne. Jsou to prostě rošťáci :-) ♥

 
Kvě13

Your Boy Wizard Bull - Simba maká :-)

Your Boy Wizard Bull  ( Ch. Ultra Black Stig WB x Christie WB) - Simba  a jeho páníček se dali na sport a myslím že jim to jde a hlavně je to baví. Jsem  na své odchovy moc hrdá, když vidím jak jim to jde ať dělají cokoliv.

 
Kvě11

Narodila se štěňátka - vrh C

Dne 11.5.2015 se Kristýnce - Christie Wizard Bull narodilo 5 štěňátek - 3 fenky a 2 pejsky. Hrdým otcem je náš Hombré Robbie Penn-Staff. Importovaný barevný pejsek z Polska s krásným rodokmenem. 

K dipozici jsou již jen 2 pejskové.

Více fotek a rodokmen najdete - ZDE - Štěňata aktuálně

 
 
Kvě05

Plánujeme štěňátka na 7/2015

Dne 3. a 4.5.2015 proběhlo krytí naší fenky Unique Sasha Wizard Bull krásným pejskem Black Tymy Smile Diamond. Velice děkuji paní Kamile Langové za možnost nakrýt jejich báječným pejskem. Také děkuji za milé přijetí a pohostinnost :-)

Věřím, že se za dva měsíce narodí krásná a zdravá štěňátka. Už se na ně moc těším :-)

kryti sasa tymy

 

 


 
4
..dornmethode.com.. Wenn Alkoholismus ausgeschlossen ist, zweifellos eine schwere Symptome, und auch kann die Diagnose viagra günstig ohne rezept paretisch Demenz unterstützen. Die Pupillen Symptome haben viele Autoren zunächst unter den körperlichen Symptomen http://www.dornmethode.com/cialis-rezeptfrei-in-apotheke.html gestellt. In mehreren Patienten Bergwerk haben sie erst lange nach dem Erscheinen entwickelt, um die charakteristischen Sprachstörungen und die Gesichts Zittern nicht untersucht. Die typische Argyll Robertson Schüler häufig genug, und zur website vor allem in jenen http://www.dornmethode.com/propecia-deutschland-kaufen.html Formen mit tabetic Symptomen. ..28.06.2017.. 11