Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

JA slide show
 

 

Led05

Our Destiny WB - první fotky z domova

novinka_bara1

První fotky z nového domova naší Our Destiny - Baruška - nám poslala paní Blanka.

Děkujeme :-) a těšíme se na další až Baruška trochu povyroste.

 

Celý článek...
 
Led04

VRH P - posledni fotky před odjezdem

novinka_vrhP_7tydnu

Tento víkend už budou odcházet první štěňátka z vrhu P - Ch. Staffgold Marsk Daffodil Yellow x Josefina Blues Wizard Bull - do svých nových domovů a proto jsem nafotila pár posledních foteček. Myslím, že tento vrh je exteriérově velice povedený a vyrovnaný. Otec štěňátek předal svým potomkům krásně modelované hlavičky a maminka anglickou eleganci. Jsem na ně velice zvědavá jak si povedou v budoucnu.

Jak štěňátka vypadají dnes v 7 týdnech se můžete podívat - ZDE !!!

 
Led03

Wizard Bull v Písku :-)

novinka_karamelo_wb_pisek1

Dnes jsem dostali krásné fotečky od Rudy Slaby. Pěkně se nám sešly tři odchovy WIZARD BULL v krásném městě Písek. Daiquiry Wizard Bull s Karamelem Wizard Bull od Evičky Němcové a Chili Pepper Wizard Bull Rudy Slaby. Ruda bez foťáku neudělá ani krok, tak že mohl nafotit pár krásných foteček. Děkujeme za super foto a zdravíme do Písku :-) i Rudu do Prahy :-)

 

Celý článek...
  Warning: opendir(/DISK2/WWW/wizardbull.cz/www/web/images/stories/novinky2/OfCourseWB_home1): failed to open dir: No such file or directory in /DISK2/WWW/wizardbull.cz/www/web/plugins/content/jwsig.php on line 100
Pro28

Of Course Wizard Bull - doma

Všechna štěňátka z vrhu O - (Ch. Staffgold Marks Daffodil Yellow x Ch. Extravaganza Mat-Saff Komisarz) mají nové páníčky a většina z nich už je ve svých nových domovech. I štěňátka z vrhu P - (Ch. Staffgold Marks Daffodil Yellow x Josefina Blues Wizard Bull) jsou již všechna rezervovaná.

První fotečky jsme dostali od rodiny Rejchrtových a jejich Of Course Wizard Bull - Olivia, Oli, Oliva :-)

 
62