Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

17.duben - Angelina WB

novinka angelina wb ob2 mala

Sofinka - Angelina Wizard Bull opět předvedla, že titul PRACOVNÍ ŠAMPION jí právem náleží. Složila další zkoušku, tentokrát OB2 na známku - VD. Moc Sofince i majitelce Kristýnce Másilkové gratulujeme a jsme na ně moc, moc hrdí.

Všechny její fotky najdete v Odchovu A.

13.duben - Jaro na Podkozí

novinka jaro na podkozi mala

Jaro je nejkrásnější roční období, alepoň pro mě. Naše chaloupka je v tuto roční dobu obklopena záplavou bílých květů třešní a trkových keřů. Proto jsme na vycházku tentokrát vyrazili s foťákem,abychom vám tuto překrásnou atmosféru trochu přiblížili.

Více fotek

11.duben - Klubová výstava SBT CZ Mladá Boleslav

novinka klubovka mlada - mala

Dnes se konala na výstavišti v Mladé Boleslavi Klubová výstava SBT bez zadávání titulu Klubový vítěz. Pozváni byli rozhodčí ze Slovenska. Psy posuzovala paní Anna Cwieceková a feny pan Milan Bíroš. Účastbyla jako obvykle velice hojná, okolo 130 vystavovaných psů. Rozhodčí byli v posuzování velice "hodní" a proto drtivá většina zadaných známek byla "VÝBORNÁ". Tuto výstavu jsem navštívala jen jako divák a proto jsem si ji docela užila. Měli jsem zde pár odchovů, ale více zde bylo potomků po našich Wizardech. Většinou to byly dětičky našeho Diesela, a štěňata od fen z C - vrhu -Cairo WB( chov. stanice Jodiscan) a Coco Chanel WB (chov.stanice Legoscha). Všichni pěkně reprezentovali naší stanici a nemusíme se za ně vůbec stydět, ba naopak jsem na ně pyšní. Děkujeme !!! :-)

Více fotek + výsledky

10.duben - Ice Limit WB

icelimit1

Dnes se přijel ukázat a pohrát si se svými příbuznými Ice Limit Wizard Bull (5 měs./5months Ch. Extravaganza Mat-Staff Komisarz X ICh. Mister Marksman Mariatos). Malý Body si pořádně zařádil se svým polobráškou Dieselem a sestřenkou Josefinou. Až trochu povyroste, bude bráškovi pěkně šlapat na paty :-)

Více fotek

Všechny jeho fotky najdete v Odchovu I.

9.duben - Josefina Blues WB

novinka jaosefina 4 mes 2 - mala

Pepina( 4měsíce / 4 months) roste do krásy, i výstavní postoj celkem zvládá.

Více fotek

Všechny její fotky najdete v Odchovu J.

6.duben - Angel´s Dragon Jodiscan

novinka angels dragon jodiscan

Dnes jsme na cvičáku trochu trénovali i na výstavy.Angel ´s Dragon Jodiscan (11 měsíců / 11 monthsold) je syn Cairo Wizard Bull x Denpower Romeo (GB).Moc se nám pejsek líbí avěříme že ve výstavním kruhu ho rozhodčí nebudou přehlížet.

Více fotek

2.duben - Hugo Felicity Cheer

novinka hugo felicity cheer - velka

Nestor - Hugo Felicity Cheer potomek našeho Ch. Diesela Wizard Bull a Ch. Aggi ZdenbekyC CZ. Doufáme, že si Nestorek povede ve výstavních kruzích stejně dobře jako na cvičáku.

2.duben - Začínáme cvičit

novinka zaciname cvicit

Po zimě jsme se opět sešli na cvičáku v Úhonicích. Sice jsme nebyli v plném počtu, ale zato jsem zaznamenali nové nadějné přírustky:-) Snad se nám podaří letos rozšířit řady pracovně vedených staffíků, a složíme i nějaké zkoušky. Budeme trénovat a snad se zadaří. Držte palce !!!

Více fotek