Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

8.únor - CACIB Brno - neděle

novinka duo cacib brno nedele

Druhý výstavní den nás přivítal silným deštěm a foukal nepříjemný vítr. Ale co se dá dělat, v únoru si moc nevybereme. Naštěstí nemělo počasí vliv na naše stafíky a v kruhu se nám opět vedlo dobře jako předešlý den. Diesel obhájil své prvenství a obdržel tituly nejvyšší CAC, CACIB i BOB. Ovšem v závěrečném klání mu silně na tlapky šlapala jeho dceruška  -Athena the Goddes Legoscha, která získala titul CAJC a Best Junior. Panu rozhodčímu Kubalovi se velice líbila. Hot Challenger Wizard Bull si také polepšíl o jedno místo, a získal V1, CAJC. Z výstavy jsme odjížděli spokojení a doufáme, že se bude nám i našim potomkům dařit po celou výstavní sezónu. Držíme vám palce!!!

Více fotek + výsledky

7.únor - CACIB Brno - neděle

novinka duo cacib brno sobota

Letošní první výstava, které jsme se zůčastnili osobně, byla dvoudenní CACIB Brno. První výstavní den se vydařil nejen po stránce výstavní, ale i počasí bylo kupodivu vcelku laskavé. Dokonce jsme se odpoledne i trochu ohřáli na sluníčku. Ve výstavím kruhu se nám vedlo, a na výstavním výsluní se poprvé letos ohřál i náš Diesel - CAC, CACIB, BOB. Dobře si vedla i jeho sestra Růženka - Dainty Rose, která byla ve třídě otevřené na prvním místě a obdržela titul CAC. Velice nás potěšili krásná místa našich odchovů - Hot Challenger WB V2, Hero Queen WB V2 a úžasně si vedli i Dieselovi potomci, konkrétně fenky z chov. stanice Moravia Lord, Legoscha a Jodiscan. Moc gratulujeme a děkujeme!!!

Více fotek + výsledky

4.únor - Poprvé venku

novinka poprve venku

I když počasí není zrovna ideální vypustili jsme dnes naší smečku štěňoušků na chvilku ven. Sníh , led a trochu bláta, to všechno viděli poprvé, ale ne naposled. Alespoň budou připraveni na to, že život není jen teploučko porodní bedny a dobré papání.

Více fotek

4.únor - Amadeus WB

novinka amadeus WB - mala

Petra nám poslala novou fotku Argouška - Amadeus WB a jeho nového kamaráda německého ovčáka. Jsou to velcí kámoši. Děkujeme a těšíme se na vás :-)

Amadeus Wizard Bull - 4 years old

Více fotek v Odchovu A.

 

4.únor - Chili Pepper WB

novinka chili pepper WB

Do třetice všeho dobrého :-) Nové fotečky nám poslal paníček od Chilinky - Chili Pepper Wizard Bull. Na první pohled je vidět, že Chilinka je způsobné štěňátko, které ví jak se chovat před objektivem fotoaparátu.  Chilinka je ve skvělé kondici a za svou váhu se opravdu nestydí,  jak sami můžete vidět. Děkujeme za krásné fotečky Rudovi a Janě :-)

Chili Pepper Wizadr Bull - 3months old

Více fotek v Odchovu Ch.

2.únor - Christie WB

novinka christie WB

Aby to nebylo naší Kristýnce líto, tak jsme jí také vyrobili nové fotečky do jejího alba. Krisýnka je krásná, temperamentní, veselá a moc učenlivá holčička. Máme z ní velkou radost a on z nás snad také.

Christie Wizard Bull - 3month old

Více fotek v Odchovu CH.