Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

Ch. Amantt Fransimo Bohemia

MVP Erfurt (DE) – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB – E. Pepper (DE)
Klub.výstava terirérů Erfurt – Výborný 1, CAC, Klubový vítěz – A. Kazmierski
NV Bydgoszcz (PL) – Výborný 1, CAC – P. Król (PL)
Polský šampion
NV Senec (SK) – Výborný 1, CAC – Fr. Polehňa
MVP Nitra (SK) – Výborný 1, CAC – B. Czaba (HU)
Slovenský šampion

 

Olly Clan Alexandra

MVP Graz (AT) – Výborná 3 – L. Hoffman (AT)
MVP Erfurt (DE) – Výborná 1, CAC, CACIB – E. Pepper (DE)
Klub.výstava teriérů Erfurt – Výborná 1, CAC – A. Kazmierski (PL)
MVP Praha – Výborná 2 – H. Vojáčková
Klubová výstava Pihel – Výborná 1, CAC –A. Hedges (UK)
Evropská výstava Tulln (AT) – Výborná 2, res.CAC – J.F. Beaufoy (UK)
Klubová výstava St. Pölten (AT) – Výborná 2, res.CAC –  N. Berry (UK)
Klubová výstava typu bull Nowa Gora – Výborná 1, CAC – A. Hedges (UK)

 

Extravaganza Mat-Staff Komisarz

MVP Brno – Výborná 4 – rozhodčí pí. Olga Dolejšová
MVP České Budějovice  - Výborná 1, CAJC – rozhodčí pí. Hrabáková
MVP Graz (AT) – Výborná 1, CAJC – rozhodčí L. Hoffman (AT)
MVP Erfurt (DE) – Výborná 1, CAJC – rozhodní pí. E. Pepper (DE)
Klub.výstava terirérů Erfurt – Výborná 1, CAJC – rozhodčí A. Kazmierski (PL)
NV Bydgoszcz (PL) – Výborná 1, CAJC – rozhodčí P. Król (PL)
MVP Praha – Výborná 1, CAJC, BOB – rozhodčí pí. H. Vojáčková
NV Senec (SK) – Výborná 1, CAJC – rozhodčí Fr. Polehňa
MVP Nitra (SK) – Výborná 1, CAC, CACIB – rozhodčí B. Czaba (HU)
Evropská výstava Tulln (AT) – Výborná – rozhodčí J.F. Beaufoy (UK)
MVP  Brno – Výborná 1, CAC, CACIB – rozhodčí E. Letáčková
NV Mladá Boleslav – Výborná 2, res.CAC – rozhodčí P. Broukal
Klubová výstava typu bull Nowa Gora – V2, res.CAC –  A. Hedges (UK)
Klubový junior šampion 

 

 

   
   

 

Ema

MVP České Budějovice  - Výborná 2 – rozhodčí p. O. Vondrouš
MVP Praha – Výborná 1, CAJC – rozhodčí K. Hořák
MVP  Brno – Výborná 2 – rozhodčí M. Václavík
NV Mladá Boleslav – Výborná 1, CAC, Národní vítěz – rozhodčí K. Hořák
Klubová výstava CC – Výborná 1, CAC, Klubový vítěz – rozhodčí V. Adlt