Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

JA slide show
 

 

May20

Toníček - Ashlan Wizard Bull

There are no translations available.

Ashlan Wizard Bull ( Ch. Ultra Black Stig WB x Kentoya WB) - Toníček si žije jako stafík v peřinkách a kde kdo by mu mohl závidět.  I když jestli nepřestane prohánět kočky a slepičky tak asi brzo dostane za ucho. Oni ho ty blbosti brzo přejdou až s ním páníčkové vyrazí na výstavu. To si bude ležení na lavičce užívat a kočky si ani nevšimne. Jsou to prostě rošťáci :-) ♥

 
May13

Your Boy Wizard Bull - Simba maká :-)

There are no translations available.

Your Boy Wizard Bull  ( Ch. Ultra Black Stig WB x Christie WB) - Simba  a jeho páníček se dali na sport a myslím že jim to jde a hlavně je to baví. Jsem  na své odchovy moc hrdá, když vidím jak jim to jde ať dělají cokoliv.

 
May11

Narodila se štěňátka - vrh C

There are no translations available.

Dne 11.5.2015 se Kristýnce - Christie Wizard Bull narodilo 5 štěňátek - 3 fenky a 2 pejsky. Hrdým otcem je náš Hombré Robbie Penn-Staff. Importovaný barevný pejsek z Polska s krásným rodokmenem. 

K dipozici jsou již jen 2 pejskové.

Více fotek a rodokmen najdete - ZDE - Štěňata aktuálně

 
 
May05

Planned puppies 7/2015

3th and 4th May - matting

Black Tymmy Smile Diamond x Unique Sasha Wizard Bull

 

 
4
..oberursel.de.. Aber wenn Katze krank wäre, priligy apotheke Sam und Doktor Eichendorfer lädt zwei Cent pro Anruf noch, würde ich ihn gar nicht im Haus haben. Ich habe zu viel levitra auf rezept kaufen Respekt vor link meiner Katze, Sam.