Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

JA slide show
 

 

Sep28

Anushka jede domů :-)

There are no translations available.

V neděli nastal den "D" pro naší Anushku Wizard Bull a hlavně pro rodinu Plívových, kteří už netrpělivě odpočítávali hodiny do doby kdy si budou moci pro jejich vysněnou holčičku přijet. Nevím nevím, jestli si ta malá čertice tak milující rodinu vůbec zaslouží :-D ale protože je to stafík tak určitě ano :-) Jsem moc ráda, že Anushka jde k tak báječným lidem jakými jsou Andrejka a Jirka a jejich děti Andrejka a Jirka :-D

Přeji Vám jen to nej, hodně radosti a málo starosti, ale bez trošky zlobeníčka by to ani nebylo ono. Mějte se fajn a brzo se na Vás přijedu podívat :-)♥


 

 

 
Sep18

Návštěva u Zawadiho

There are no translations available.

Navšívili jsem s Jackem - Zakkee Jack Wizard Bull bratříčka Zawadiho, který bydlí kousek od nás v Berouně v rodině Kankrlíkových. Zawadi se má báječně a to mě moc těší. S bráchou Jackem to pěkně rozjeli a jejich "štěněcí zápasy" byly dost nerozhodně :-) Chvíli vítězil Jack a pak zase Zawík. Kluci se pořádně vyřádili a já jsem udělal pár fotek je rodinného alba :-)   


 

 

 
Sep15

PEJSEK K DISPOZICI !!!!

bj stig 0

      

Nabízíme posledního volného pejska po našem úžasném ULTRA BLACK STIG WIZARD BULL, který je k dispozici v chov.  stanici Erya Hryon. Matka štěňátek je Ch. Love Girl of Eilatan, která je šampionkou CZ, PL a Klubovou šampinkou a má složeno 5 zkoušek z poslušnosti.  POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI !


Více zde -ŠTĚŇATA AKTUÁLNĚ

  

 

 
Sep15

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA SBTC CZ 2014 KOLESA

There are no translations available.

 

      

13.9.2014 Jsme s Haničkou Maredovou vyrazily na Speciální výstavu do Koles. Je to krásné místo a jezdím tam moc ráda. Tradice je prostě tradice :-)

Náš výstavní tým tvořili naši dva nadějní chlapci Ultra Black Stig Wizard Bull a Hombre Robbie Penn-Staff. Jako černý pasažér jel náš mladý, snad velmi nadějný Zakkee Jack WB :-) Jel jen tak na zkušenou, abych ho seznámila s výstavním prostředím. Musím uznat, že to zvládnul velmi dobře :-)

K posuzování byli pozváni rozhodčí z Polska. Psy posuzovala paní Aneta Sobkowska-Dopiela a feny pan Jaroslaw Grunt. Co jsem teda velmi ocenila, že posuzování "odsejpalo" a tak i když bylo ve třídě víc než 15 psů, nemusel člověk trávit čekáním nekonečně dlouhou dobu. Paní rozhodčí velmi dbala na předvedení, handling a pohyb psa. Preferovala elegantnější zvířata, což se mi líbilo, protože máme stejný vkus. Posuzování pana Grunta bohužel nemohu posoudit, protože jsem neviděla skoro nic, ale posuzování paní Sobkowske se mi opravdu líbilo.

Naše výprava byla víc než úspěšná a tak jsem z výstavy odjížděla s velmi příjemnými pocity :-)

 

HOMBRE ROBBIE PENN-STAFF - mezitřída - VÝBORNÝ 2, res. CAC

ULTRA BLACK STIG WIZARD BULL - třída otevřená - VÝBORNÝ 1, CAC

CH. PEPITA WIZARD BULL - třída šampionů - VÝBORNÁ 2, res. CAC

a celkovým vítězem naší skupiny Wizárdíku byl  Zakkee Jack WB, protože do toho se tam zamiloval asi každý :-)

Všem díky za super den. Sláva vítězům a mi ostatní jsem si to krásně užili :-)

Haničce samozřejmě musíme poděkovat za krásné fotky a já za odvoz. Díky Hani ♥

  

 

 
10