Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

2.duben - MÁME NAKRYTO

novinka_kuba_dero

Kubíček a Dero :-)

V pátek 2.4.2010 jsem s naší Tínou - Great One Fransimo Bohemia  vyrazili do Šťáhlav u Plzně za ženichem Derem - Ch. Heart in Heart Impossant Bohemia  do chov. stanice Impossant Bohemia.

Vzala jsem s sebou i Kubíčka aby si trochu užil společnosti :-) S malým Vládíkem Vanišů si dost rozuměli, jen se nemohli shodnout kolik že má Kubík rukou. Vládík tvrdil že čtyři, ale Kubík přiběhl s brekem že Vládík lže, že nemá  čtyři ruce ale devět :-D Tak že vcelku pohoda :-)

Krytí proběhlo naprosto hladce a tak doufáme že začátkem června můžeme očekávat narození krásných štěňátek. Více informací ZDE

3.duben - JCH.Chilli Pepper WB - V1, CAC

novinka_KV_MB_ChiliPepperWB_2

3.4. se konala na výstavišti Krásná Louka v Mladé Boleslavi Klubová výstava SBTC CZ bez zadávání titulu Klubový vítěz.

K posuzování byli pozváni čeští rozhodčí. Psy posuzoval pan František Polehňa a feny paní Olga Hrabáková.

Měli jsme zde hodně nadějí kterým jsme věřili, a opět nezklamaly :-)

J.Ch. Chili Pepper Wizard Bull ve tř. pracovní - V1, CAC a tím  splnila podmínky pro udělejí Klubového Junior šampiona. Chili s Rudou se v závěrečném posuzování o BOB, dostali do nejužšího výběru 3 stafíků, což svědčí o jejích kvalitách. Ve třídě dorostu se představili Dieselovi synové z chov. st. Od Lhoteckého Potoka (Bound Junior - VN1, a Billy Kid - VN3). Gratulace dále posíláme Dieselovým dcerkám na sever, a to hned dvakrát. Evě Myslivcové do chov.st, Smile Diamond. Její fenka Amelia Anne Smile Diamond - V1, CAC - mezitřída, a Renatě Šporové ch.s. Legoscha - Amazing Girl Legoscha - V1, CAC - tř. otevřená. Druhá ve třídě otevřené skončila opět Dieselova dcera, velice úspěšná Athena The Goddes Legoscha V2, res. CAC, a jejich bratr Arthur The King Legoscha - V3 (tř. otevř). Obrovskou radost nám též udělal pejsek odchovaný pod naší chov.stanicí - Karamelo Wizard Bull V1, CAJC (Daiquiry Wizard Bull x Valentino Daffodil Yellow).

Kompletní výsledky bohužel ještě nemáme, a fotky se zatím též nesešly. Budou doplněny co nejdříve to bude možné. Zatím se můžete podívat na pár fotek Chili Pepper WB a Colina Kerkin Bohemia které poslal Ruda.

VÍCE ZDE


10.duben - Návštěva Etoshy a jejího štěňátka

Novinka_Ammar

V sobotu 10.4. jsme se s Kubíčkem vydali do  malé vesničky Hromnice nedaleko Plzně, kde bydlí rodina Lapčíkových s Etoshou Wizard Bull :-) Etoshe se před 4. týdny narodilo jedno štěňátko - AMMAR OD PANSKÝCH HÁJŮ. Protože otcem pejska je náš Diesel Wizard Bull tak jsme se na něj jeli podívat. Byla to moc krásná návštěva, s báječným obědem (kachýnka s bramborovým knedlíčkem a zelíčko..... mňamy) procházka k nedalekému Hromnickému jezírku, kávička......Škoda že jsme museli domů :-) Ammar je asi nejspokojenější psí miminko široko daleko. Jako jedináček má všechno jen pro sebe. Maminku, měkoučký pelíšek a všichni ho jen mazlíkují a pusinkují. Na Ammara se už těší jeho budoucí páníčci v sousedním Německu. Nebude tam ale zas tak opuštěný. Má tam už dva kamarády, Chicago Bar Wizard Bull a Jingle Bell Wizard Bull.

Evičce a Marcelovi děkujeme za úžasné pohoštění a krásně strávenou sobotu. :-)

Zde více fotek Etochy Wizard Bull a Ammara Od Panských hájů


11.duben - Chilli Pepper WB - MVP Drážďany


novinka_Chili_Dresden

V neděli se fenka Chili Pepper Wizard Bull (Int.Ch. Diesel Wizard Bull x Great One Fransimo Bohemia) zúčastnila MVP  Dresedenu. V mezitřídě obsadila známku VÝBORÁ 3. Pana rozhodčího  Gregora von Dungen více zaujaly zlaté fenky německých vystavovatelů. I tak je to pěkné hodnocení a rozhodně cenná zkušenost.

Rudovi i Chilince gratulujeme a držíme palce do dalších bojů :-)

13.duben - Morfeus WB - 4,5 měsíce

novinka_Morfeus

Dnes jsme měli milou návštěvu  :-) Zdeňka, Helenku a Morfíka !

Morfeus Wizard Bull (Ch. Staffgold Marks Daffodil Yellow x Ch. Dorothea Wizard Bull)

Morfíkovi je 4,5 měsíce a klube se z něj velice nadějný staffí kluk. Morfík je  velice kompakní, na svůj věk má pěkně rovný hřbet, výborné úhlení i pohyb. Ten dobře prověřila  Christie Wizard Bull na menší procházce, kde Morfík okusil jak vypadá opravdovské stafordí dovádění :-) Okusování uší, krku, vláčení za obojek..... vše dovoleno :-D

No koukněte na něj :-) myslím že za pár měsíců mu to bude ve výstavním kruhu určitě slušet.

Více fotek v GALERII

13.duben - Plánujeme krytí

novinka_Ginsteam Dic Penderin


Pro naší Ch. Dorotheu Wizard Bull jsme vybrali  ženicha !!!!!!

Je jím GINSTEAN DIC PENDERYN (import UK) ze slovenské  chovatelské stanice THOR STEINAR pana Svetozára Prochotského. Krytí proběhne 23. - 25. 4. 2010. Tímto panu Prochotskému moc děkuji !!!

Pejsek má úžasný rodokmen a předpokládáme že jejich potomci budou typičtí představitelé stafordšírkého bulteriéra. Pod tím si představuji  sportovního vyváženého psa s typicky přátelskou povahou a veselým temperamentem. Štěňátka z tohoto spojení budou geneticky čistá na L2HGA i HC.

Více v sekci - ŠTĚŇATA PLÁNUJEME