Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

6.květen - HC CLEAR

novinka_Staffgold_Marks_Daffodill_Yellow_Titul

Dnes jsme obdrželi z Anglické laboratoře AHT certifikát

Ch. Staffgold Marks Daffodil Yellow - HC CLEAR

16.květen - DUO CACIB BRATISLAVA

Tento víkend se konala dvodenní výstava v Bratislavě. Naše barvy tam statečně a s úspěchem hájili jak odchovy WIZARD BULL tak i potomci Diesela z jiných chovatelských stanic. První den posuzoval pan MVDr. Bučko v neděli bulharský rozhodčí Kamen Litov.  Sobotní výstava byla nominační na legendární CRUFT. Všem umístěným moc GRATULUJEME !!!!!

Jamaice Reagge Wizard Bull / sobota mezitřída / Výborná 1, CAC   (Ch. Dorothea WB x Tornadostorm The Legacy)

Jungle Sound Wizard Bull /sobota tř. mladých / Výborný 4

Hot Challenger Wizard Bull /neděle tř. otevřen/ Výborný 1, CAC, res. CACIB - splněn ŠAMPION SLOVENSKA !!!

Capone Pastaff Legion / sobota + neděle tř. mladých / Výborná 1, CAJC  ( Int.Ch., Ch. Diesel Wizard Bull x Abigaile Pastaff Legion)

I-Peeper Minies / sobota tř. mladých / Výborný 2   ( Int.Ch., Ch. Diesel Wizard Bull x Olly Clan Athena Hero )

Jsou to zatím jen první informace a fotky které jsme dostali, doufám že další fotky přibudou během týdne. Za fotky moc děkujeme :-) VÍCE ZDE

18.květen - Potvrzena břzost

GreatOneFransimoBohemia

Dnes jsme absolvovali s naší  Grat One Fransimo Bohemia - TÍNA sonografické vyšetření, které potvrdilo že štěňátka budou. Narodit by se měla hned na začátku června.

Více o krytí  - ZDE

18.květen - Potvrzena břzost

Dnes naše Dorotka absolvovala ultrazvukové vyšetření, aby jsme zjistili jak dopadlo krytí na Slovensku. Po nekonečném třitýdenním čekání nám paní doktorka oznámila, že Dorotka je březí, a jde opočetný vrh  - O.

Máme obrovskou radost, a přijímáme záznamy na štěňátka z tohoto spojení. Jedná se o spojení dvou vyjímečných rodokmenů, kde můžete najít spousty jmen které jsou již dnes takřka legendami - Wyrefare Prince Naseem, Megabyte Black Bomber, Knockon Dance with Devil JW, Stormbull Solo, Day of Thunder at Crossguns, Valglo Casanova at Crossguns.

Štěňátka která se narodí budou stafíčci v moderním anglickém typu, černá nebo hodně tmavá s žíháním. Dobře pohyblivá, temperamentní a s velmi přátelskou povahou jako oba jejich rodiče.

Matka i otec jsou L2HGA i HC CLER, to znamená že štěňátka budou geneticky CLER na obě nemoci a jejich budoucí majitelé již nemusí podstupovat žádná z těchto testů. Matka Dorothea Wizard Bull má základní zkoušku ovladatelnosti  ZOP, je velice přátelská, temperamentní a neprosto zdravá. Co se týká exteriéru tak její výstavní výsledky hovoří za všechno, SVĚTOVÁ VÍTĚZKA 2008, 2x KLUBOVÁ VÍTĚZKA ČESKÉHO KLUBU SBTC CZ, KLUBOVÁ VÍTĚZKA RAKOUSKÉHO KLUBU,  TOP STAFORD 2008, ŠAMPIONKA ČESKA a SLOVENSKA.

Otec Ginstean Dic Penderin je pes s úžasně veselou a přátelskou povahou, miluje děti, psy, prostě celý svět, a užívá si života na 100%. Má překrásně modelovanou hlavu, je plnochrupý s tmavým okem, trochu lehčím ouškem. Tělo má kompaktní, s výrazným kohoutkem, vynikající osvalení a úhlení končetin díky čemuž  je jeho pohyb dynamický a prostorný.

Štěňátka budou vhodná pro aktivní lidi, kteří rádi vyráží se svým pejsem do přírody, na cvičák nebo agility. Jejich úžasný rodokmen jim dává předpoklad  kvalitních chovných jedinců.

23.květen - Junior champion Polska

novinka_Just One LookWB_Katowice_ 2

Just Ona Look Wizard Bull  -  získal titul Junior Champion Polska

Gratulujeme Katce a Justynce a přejeme jim hodně výstavních a chovatelkých úspěchů!!!

23.květen - Spokojená nastávající maminka

novinka_Tina_23_05_2010_2

Naše Tinuška (Great One Fransimo Bohemia) pár dní před  porodem svých posledních štěňátek. Tinuška je matkou mnoha úžasných stafíků, jejichž společným jmenovatelem je úžasná povaha. Tinuška předává klidnou, přátelskou a vyrovnanou povahu kterou ocení především rodiče malých dětí nebo lidé kteří se chtějí věnovat sportu. Fenky po Tinušce jsou skvělými matkami stejně jako je jejich maminka.

23.květen - Třídenní výstava Maďarsko

Novinka_JamaicaWB_madarsko

Jamaica Reagge Wizard Bull - V1, CAC

Přinášíme zatím první informace ze třídenní výstavy v Maďarsku. Sobotu posuzovala polská rozhodčí, v neděli a v pondělí posuzovali otec s dcerou Beaufoyovi z Anglie.

Jamaica Reagge Wizard Bull - sobota - mezitřída - V2, res CAC

neděle - mezitřída - V1, CAC, res.CACIB

pondělí - mezitřída - V2, res. CAC

Ch. Heart in Heart Impossant Bohemia - otec našich štěňátek vyhrál nedělní výstavu V1, CAC, CACIB, BOB - GRATULUJEME !!!!

 

 

29.květen - ZOP Úhonice

novinka_ZOP

Kristýnka a Sofinka

Toto sobotu jsme na našem cvičáku v Úhonicích pořádali zkoušky. Já s Christie Wizard Bull - jsme skládali nejnižší zkoušku ZOP (Zkouška ovladatelnosti psa), Pavel Kremer s Hugem Felicity Cheer (syn našeho Diesela Wizard Bull) už nastoupil ve vyšší kategorii (ZPU-1) kde už je i stopa a na ZPU-2 kde je stopa i obrana nastoupila Angelina Wizard Bull. Obrana se Sofince obzlváště povedla a sklidila zaloužený potlesk.Všichni jmenovaní ale i ostatní účastníci zkoušek uspěli a zkoušku složili. Někteří více, někteří méně úspěšně. Máme velkou radost a držíme palce do budoucna !!!

Chtěla bych tímto poděkovat Kristýnce Másilkové a Sofince (Angelina Wizard Bull) za to jak úspěšně reprezentují naší chovatelskou stanici Wizard Bull :-) Díky holky :-)

VÍCE ZDE

30.květen - Máme štěňátka - vrh N

novinka_vrhN

Dnes v odpoledních hodinách se naší Tíně (Great One Fransimo Bohemia) narodilo 5 krásných štěňátek - 3 fenečky a 2 pejsci.

Jak můžete číst v novinkách tak den před narozením štěňátek dvě fenky po Tíně úspěšně složili zkoušky. Štěňátka po Tíně mají opravdu velké předpoklady pro pracovní kariéru. Jsou velice kontaktní, mají veselou velice přátelskou povahu. Otec štěňat Int.Ch. Heart in Heart Impossant Bohemia je velice úspěšný na poli výstavním a to jak u tuzemských tak i u zahraničních rozhodčí, anglické rozhodčí nevyjímaje :-) Všechna štěňátka mají krásné silné kostry.

Případní zájemci o štěňátka nás mohou kontaktovat, volné jsou ještě dvě fenky.

VÍCE - ŠTĚŇATA PLÁNUJEME