Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

12.červenec - Štěňátka

novinka_N

Všechna naše štěňátka už mají své nové páníčky, a jen čekají až nastane ta správná doba  a budou moci vyrazit do nových domovů.

Tinuška už má svou kariéru chovné feny za sebou, a může si vesele užívat důchodu. Myslím, že si to opravdu zaslouží a patří jí mé obrovské DĚKUJI !!! Její skore je 40 odchovaných štěňátek. Tinuška je vynikající matka a tuto skvělou vlastnost předává i svým dcerám. Tinuška je už samožřejmě mnohonásobnou babičkou a do jejího důchodu jí přeji hodně zdraví aby si ho dlouho  dlouho užila.

Její místo převezme její dcera Christie, kterou se chystáme na podzim krýt. Snad bude po mamince a budeme s ním zažívat jen samé radosti  při tak úžasných okamžicích jakým je zrození nového života.

19.červenec - Morfeus WB

novinka_MorfeusWB_cervenec_2

Vysmátej od ucha k uchu :-)

Dostali jsem krásné fotky Morfíka od Zdeňka a Helči z dovolené. V těchto horkých letních dnech udělali to nejlepší co mohli a odjeli k vodě. Morfík si vodu rozhodně užíval na 100%. Jeho plavecké a potápěčské umění je úžasné. Děkujeme a posíláme pozdravy na Kladno :-)

Více fotek  ZDE v GALERII

19.červenec - Vrh N - 7.týdnů

novinka_nike7t

Utíká to jako voda, a naše miminka, poslední Tinušky dětičky  se brzy rozběhnou do nových domovů. Udělali jsme jim  ještě pár nových foteček. Nebylo to ale vůbec jednoduché, protože jsou to správní stafí rošťáci a chvíli neposedí ani nepostojí. Za několik dní je čekají nové domovy, noví páničci a spousta nových dobrodružství. Tak se mějte krásně a dělejte své nové rodině jen radost, a když starosti tak jen v podobě okousaných pantoflí :-)

fotky si můžete prohlédnout  ZDE

19.červenec - Megabyte WB

novinka_MegabyteWB_72010_1

Dnes nám přišel hezký mailík a fotečky z jižní Moravy od rodiny Svobodových a jejich Wizyho - Megabyte Wizard Bull. Wizy je velký milovník vody, a všech vodních sportů. Asi to má po tatínkovi Toríškovi, protože Doruška zrovna moc vodičku nemusí. Snad jen tu co je v misce na pití :-)

Posíláme velké pozdravy na Moravu :-) fotky v Megabytově GALERII ZDE

31.červenec - La Caira WB - 1.rok

novinka_La_CairaWB_3

Tento týden jsem dostali nové fotky od Denisy a Ondry z Prahy. Jejich Caira (Ebony Love WB x Russo ´s Ruffland FB) už je velká psí slečna a je dobrou kamarádkou oběma lidským slečnám v této rodině :-)

Tento mailík s fotkami stafíka s dětmi mě obzvlášť potěšil. Škoda že ho nemohu ukázat té paní, která na mě před dvěma dny křičela, že tyto psi nejsou rozhodně vhodné k dětem :-( No chce to čas a snad bude lépe :-)

Více fotke v GALERII LA CAIRI - ZDE

31.červenec - Modelka Molly

novinka_M2

Pár nových fotek poslal Jaroslav z Bratislavy :-) Myslím že jim to spolu moc sluší, a jsou jak se říká "Jedno tělo, jedna duše "

Molly - Charisma Look WB (Great One FB x Int. Ch. Diesel WB)

Více fotke v GALERII CHARISMI - ZDE