Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

1.září - Víkend Pracovních šampiónů

novinka_Aport4Coco

Coco Chanel Wizard Bull - aport :-)

Tento víkend byl nejen plný výstavních ale i pracovních úspěchů. Hned dvě fenky z naší chov. stanice složily zkoužky, které jim pomohly k titulu KLUBOVÝ PRACOVNÍ ŠAMPION.  První byla v sobotu se zkouškou ZPU1 - Coco Chanel Wizard Bull (Olly Clan Alexandra x El Camino Mat-Staff Komisarz) a v neděli  Chili Pepper Wizard Bull (Grat One Fransimo Bohemia x Int.Ch. Diesel Wizard Bull) složila stopařskou zkoušku FPr2.

Jsou to krásné úspěchy, a o to víc nás těší že obě tyto fenky jsou i velice úspěšné ve výstavních kruzích. A pak že jsou modelky hloupé :-)

Renatě a Kokynce a Rudovi s Chilinkou moc moc GRATULUJEME !!!!!! Jen tak dál !!!!!

VÍCE ZDE

 

1.září - NV Mladá Boleslav 2010 - srpen

novinka_Chili1_MVP_M_Boleslav2010_resize

NV Mladá Boleslav - rozhodčí Ing. J. Dostál

Chili Pepper Wizard Bull - mezitřída - V1 CAC, res. CACIB

Ghostbuster Macy Gray ( otec : Diesel Wizard Bull) mezitřída - V1 CAC

více informací bohužel nemáme jelikož jsme se osobně nezúčastnili :-)

další fotky z výstavy - ZDE

3.září - Ghostbuster Macy Gray

Máme radost z úspěchu Dieselova syna - Ghostbuster Macy Gray který na sobotní výstavě v Mladé Bolestavi obdržel krásnou známku Výborný 1 a titul CAC. Věříme že nebyl poslední a s hrdostí ho zařazujeme  mezi ostatní Dieselovi odchovy. Je to opravdu velice pěkná galerie :-) VÍCE ZDE

4.září - Speciálka SBT - Rybníky u Dobříše

novinka_SV_Rybniky_pepinka3

Pusinka pro vítězku :-)

Tuto sobotu jsme se rozjeli do malé vesničky Rybníky u Dobříše na SPECIÁLNÍ VÝSTAVU KLUBU SBT. Na posuzování byli pozvání velice kvalitní rozhodčí z Maďarska pan Kórozs András (psy) a paní Radvansky Katalin (feny).

Našim odchovům a také Dieselových potomkům se vůbec nevedlo špatně a tak mám z této výstavy velice pěkný pocit. Podařilo se nám získat tituly skoro nejvyšší. KARAMELO WIZARD BULL - VÝBORNÝ 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ (Daiquiry Wizard Bull x Valentino Daffodil Yellow) a JOSEFINA BLUES WIZARD BULL - VÝBORNÁ 1, CAC, VÍTĚZKA SPECIÁLNÍ VÝSTAVY (Ch. Dorothea Wizard Bull x Ch. Tornadostorm The Legacy)

Morfeus Wizard Bull (Ch. Dorothea Wizard Bull x Ch. Staffgold Marks Daffodil Yellow) - Výborný 3 /24 psů ve třídě mladých

Tři Dieselovy dcery - Amelia Anne Smile Diamond V1 CAC, Athena The Goddes Legoscha, V2 res. CAC, Amazing Girl Legoscha V3 doslova obsadily třídu otevřenou, kde skončily na prvních třech místech. Obrovská gratulace všem !!!!!!

Kompletní výsledky můžete najít na klubových stránkách. www.staffbullclub.cz

VÍCE ZDE

5.září - Joe Mallen Memorial 2010 Rakousko

novinka_MorfikMallen

Morfeus Wizard Bull

V neděli jsem brzo ráno vyrazili směr St. Pölten na velice oblíbenou výstavu Joe Mallen Memorial. Jsou tam každoročně pozváni rozhodčí z Anglie a vždy se tam setkám s přáteli ze zahraničí. Letos se to ovšem moc nepovedlo, ale nevadí stejně zase pojedeme. Abych objasnila důvod mé nespokojenosti:

V první řadě jsem naprosto postrádala zahájení a uvítání, které na minulých ročnících nechybělo. Další nepříjemností  bylo velice pomalé, zdlouhavé a poměrně nudné posuzování a třetí věc byla posledním hřebíčkem do rakve této výstavy. Bylo to chybné zadání pořadí v mezitřídě - feny. Bohužel zrovna v této třídě jsem vystavovala svou Josefinu Blues Wizard Bull. Je opravdu nemožné, aby rozhodčí dal na čtvrté místo fenku s VD když jsou v kruhu ještě dvě fenky se známkou VÝBORNÁ. Byla to chyba hlavně vedoucí kruhu, která nachala všechny přihlášené fenky v kruhu místo aby fenky se známkou VD poslala ven. Pan rozhodčí se jaksi přecenil a začal vybírat do pořadí. Bohužel si nepamatoval, které fence zadal VÝBORNOU a které VELMI DOBROU. Tím pádem vznikl tento problém. Josefina obdržela známku VÝBORNOU,  nebyla vybrána a tak jsem se oprávněně dožadovala nápravy. Někteří okolní vystavovatelé, neznalí věci to ovšem pochopili jako můj rozmar a či nespokojenost, že jsem asi nezvítězila. No snad jim toto vysvětlení postačí. Pokud ne, prosím o dotazy písemnou formou na mou mailovou adresu :-) Ráda vše znovu podrobně vysvětlím.

Morfeus Wizard Bull - tř. mladých VÝBORNÝ

Jungle Sound Wizard Bull - mezitřída - VELMI DOBRÝ

Josefina Blues Wizard Bull - mezitřída - VÝBORNÁ 4-5 místo :-D

11.září - Naši důchodci

novinka_PODZIM_3

Využili jsme jeden z posledních slunečných víkendů k nafocení našich zasloužilých důchodců. Tinušky (Great One Fransimo Bohemia) a Bondíka (Ch. Amantt Fransimo Bohemia). Bondík letos v prosinci oslaví 10. narozeniny a Tinušce bylo v březnu 7 let. Oba jsou již v zaslouženém důchodu a Tinuška bude odchov štěňátke pozorovat už jen ze svého oblíbeného křesílka. Bondík byl použit do chovu celkem 5krát a Tinuška odchovala celkem 6 vrhů.  Z jejich prvního spojení - vrh - A máme jednu z nejúspěšnějších pracovních fen - ANGELINA WIZARD BULL .

Více fotek si můžete prohlédnout v galerii - TINUŠKA a BONDÍK

21.září - Willstatt

novinka_DorotheaWBnedele

Třetí zářijový víkend jsme s holkama :-) Ivuškou Mrňákovou a Anetkou Němečkovou vyrazily směr německý Willstät kde se konaly hned dvě výstavy. V sobotu klubová výstava DCBT e.V. a v neděli EURO SPECIALITY "STAFF-CUP". Na tuto výstavu byli pozváni velice kvalitní rozhodčí ze země původu pro - Staffordshire bull terrier to byli Mrs. Bev Harrison (chov.st. Trawden UK) a Mr. Jamie Mace (chov.st. Janastaff UK). Cesta dlouhá necelých 600km v sobotu ráno pěkně ubíhala a tak jsme tam byli co by dup :-)

VÍCE ZDE

21.září - Dobrá zpráva - Žofinka je březí

Už dlouho jsem nejela na ultrazvuk s fenkou s takovými pocity jako dnes. Po třech týdnech čekání mi pan MVDr. Láznička oznámil že naše Žofinka - Ch. Extravaganza Mat-Staff Komisarz je březí a koncem října se můžeme těšit na miminka.

Vrh bude sice menší 3-4 miminka, ale vážní zájemci o štěňátka po této úžasné feně si mohou již udělat předběžnou rezervaci. Žofinka je matkou úžasných jedinců kteří chov Staffordshire bull terriérů velice obohatili. Otcem budoucích štěňátke je importovaný pejsek Ch.Staffgold Marks Daffodil Yellow a Světový vítěz mladých z roku 2006.  Pochází ze Španělska z chov. stanice STAFFGOLD a my jsme ho importovali minulý rok z chov. st. staffordshire bull terrier Daffodil Yellow.

Tento víkend jsme také nakryli JOSEFINU BLUES WIZARD BULL x Ch. STAFFGOLD MARKS DAFFODIL YELLOW !!!!!!

22.září - Megabyte WB - 10.měsíců

novinka_Megabyte_4

Nové fotečky mladého nadějného pejska  MEGABYTE  WIZARD BULL (Ch. Dorothea Wizard Bull x Ch. Staffgold Marks Daffodil Yellow). Zdravíme Svobodovi do Znojma a těšíme se na viděnou v Českých Budějovicích.

více fotek v GALERII

27.září - Lord WB - Nové fotečky našich odchovů

novinka_LordWizardBull_4

Děkujeme za nové fotečky krásného pejska - Lordíka ( Ebony Love Wizard Bull x Russo´s Ruffland FB)

Další fotečky si můžete prohlédnout v LORDÍKOVĚ GALERII

28.září - Nostalgie WB - 4.měsíců

novinka_nostalgie_3

Dnes jsme dostali fotečky krásné fenky Fusinka -  NOSTALGIE WIZARD BULL  (Great One FB x IntCh. Heart In Heart Impossant Bohemia)

Fusinka je velice pěkná a věříme že bude mít úspěch na poli pracovním :-)

Více fotek - GALERIE

28.září - Návštěva v Řevnicích

novinka_revnice

Žába :-)

Jedno z posledních slunečných odpolední jsme s Toríškem strávili v Řevnicích s Monikou a její dvouhlavou smečkou. Žába má od srpna novou kamarádku z naší chov.stanice - Night Wish Wizard Bull. Kvída, jak se malá Wizarďačka jmenuje má úžasnou pohodovou povahu a s Žábou vytvořily super duo. Toríšek si návštěvu také moc užil, protože bílých krasavic se u nás doma moc nevyskytuje :-)

Více foteček - ZDE