Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

8.říjen - Pepi a Toro

Dobrá zpráva !!!!!  Dne 8.10.2010 nám pan doktor Láznička potvrdil, že naše Pepinka čeká miminka !!!!  :-D

více - PLÁNOVANÁ ŠTĚŇÁTKA

12.říjen - Chilli v lese

novinka_Zeleny_Haj

Chili se svým páníčkem Rudou Slabou letos absolvovali několik velice zajímavých akcí.  Stafík je prostě univerzální pes :-)

Více fotek v GALERII CHILI PEPPER WB

 

16.říjen - MVP České Budějovice 2010

novinka_CB_2010

Po dlouhé době jsem vyrazila na výstavu bez pejsků, aby si také jednou výstavu pořádně užila. S kamarádkou Monikou, majitelkou naší Night Wish Wizard Bull jsem vyrazili v sobotu ráno směr České Budějovice. Den byl krásný, sluníčko, nádherně zbarvené listy stromů nikam jsme nepospíchali, no prostě pohodička. Přihlášeno bylo několik Wizárdíků a také některé Dieselovi dětičky. Katalog bohužel nemám, tak že pokud na někoho zapomenu, písněte a já doplním :-)

VÍCE ZDE

20.říjen - Členská schůze SBTC Vlkov

Můj krátký komentář k ČLENSKÉ SCHŮZI SBTC CZ která se konala 16.10.2010 ve Vlkově.

 

Tento příspěvek k sobotní členské schůzi není už  tak aktuální, ale bohužel jsem ho nemohla napsat hned bezprostředně po této akci. Byla jsem dost rozčilená a zaskočená chováním některých zúčastněných, že jsem si musela dát pár dní na zklidnění a rozmyšlení co vlastně napíšu.

Chtěla bych reagovat na příspěvek paní Vojáčkové, která se s velikou vervou pustila do kritiky mého článku, který vyšel v časopise Pes přítel člověka.  Tento článek jsem napsala pod svým jménem za svou osobu a s klubem SBTC CZ tento článek nemá nic společného. Nic špatného jsem o klubu v článku nenapsala a jsou v něm jen mé názory a moje zkušenosti získané během 10ti let co mám doma stafíky.  Ať už s tímto článkem paní Vojáčková jakkoliv nesouhlasí, nemá absolutně právo ho rozebírat na členské schůzi, obzvláště ne ve zprávě poradce chovu.  Žijeme už naštěstí ve svobodné zemi, a člověk má právo na svobodu slova, a pokud nikoho neuráží nebo nejedná  protiprávně může si svobodně říkat či psát své  názory.  Připadla jsem si  jako ve škole, kdy paní soudružka učitelka rozebírá nejhorší písemnou práci před celou třídou a snaží se dotyčného špatného žáka ponížit a udělat z něj největšího hlupáka třídy. Jak uvedla velice dobře Petra Kratochvílová byl příspěvek paní Vojáčkové irelevantní, tudíž neměl s členskou schůzí vůbec  nic společného. Tímto jí děkuji za zastání. Bohužel jsem byla tak zaskočená suverenitou a arogancí, se kterou paní Vojáčková článek kritizovala, že jsem nebyla schopná hned důrazně reagovat. Příště už si to opravdu nenechám líbit.

Náš klub je dobrovolné sdružení, lidé se do něj hlásí dobrovolně a proto nevím, proč bychom se  měli nechat urážet nebo měli urážet někoho jiného. Členská schůze je nejvyšší orgán a pokud si členové přejí změny, mělo by se o nich jednat  a diskutovat,  nikoliv je hned automaticky a razantně zamítat. Takto bohužel reagovala paní Vojáčková na veškeré názory a návrhy změn. Hledala pouze a jen argumenty proč to, či ono nejde. Naštěstí místopředseda klubu Honza Novák a jednatelka Jitka Zamrzlová  se o dialog  snažili a pokoušeli se najít řešení různých připomínek a návrhů.  Za to  jim velice děkuji.

Do budoucna bych chtěla požádat a apelovat na členy našeho klubu, aby se schůzí zúčastňovali a nepodceňovali její důležitost. Náš klub má víc než 20 členů !!!!!

Děkuji Helena J

20.říjen - Hurricane Macy Gray

novinka_Hurricane 023

Dnes jsem odstaly nové fotečky pejskaHurricane Macy Gray, který je syn našeho úžasného Toríška - Ch. Staffgold Marks Daffodil Yellow, Juniorský světový vítěz . Toríšek předává svým potomkům krásnou modelovanou hlavu, silnou kostu a dokonalý pohyb. Děkujeme za fotečky a těšíme se na naše dětičky až se s nimi potkáme osobně, třeba na výstavě :-)

VÍCE ZDE

20.říjen - Sobota na zámku

novinka_Gabu_Viktorka

Druhá várka foteček z Chlumce od Ivanky :-)

Jamaica Reggea Wizard Bull a princezna Viktorka :-)

Další fotky v GALERII JAMAICA REGGEA WB